Woensdag 1 juli hielden we samen met TenneT, Stedin en Waterschap Hollandse Delta een inloopbijeenkomst rondom de plannen voor de polder Bolnes-Zuid.
Daar lieten we het eerste ontwerp van het gebiedsprogramma en het landschapsplan zien.
Medewerkers van TenneT en Stedin gaven bezoekers uitleg over het hoogspanningsstation. Het waterschap vertelde meer over de waterberging. Inwoners konden vragen stellen en hun ideeën met ons delen. Verschillende inwoners en organisaties gaven gehoor aan de oproep om langs te komen.
Woensdag 30 september houden we weer een bijeenkomst. Dan is het ontwerp-gebiedsprogramma voor de polder Bolnes-Zuid te bekijken. Details over de bijeenkomst volgen later.
Bijzonder project
In polder Bolnes-Zuid komt een bijzonder project. Er komt een nieuw hoogspanningsstation van TenneT en Stedin. Ook maakt het waterschap ruimte om tijdelijk extra water op te vangen. Daarnaast wil de gemeente er een natuur- en recreatiegebied aanleggen.
De presentaties van de inloopbijeenkomst van 1 juli zijn terug te vinden op ridderkerk.nl/bolnes-zuid. Hebt u vragen? Mail naar [email protected].
Door: Gemeente Ridderkerk